13 lipca 2024

Moto One – Portal motoryzacyjny

Informacje, Opinie i Ciekawostki z Auto moto

Jak rozliczasz czas pracy twoich kierowców?

3 min read

Ponieważ uważamy ciebie za uczciwego pracodawcę ale także za osobę która miała szczęście do ludzi i zatrudniła jak najbardziej konkretnych kierowców, to wobec tego wychodzimy na tej podstawie z założenia że obie strony uczciwie podchodzą do wykonywanych przez siebie obowiązków.

Ale czy na przykład ty już teraz dokładnie i konkretnie rozliczasz czas pracy zatrudnianych przez ciebie kierowców? A może jednak nie do końca tak jest? Może jednak nie jesteś z tego do końca zadowolonym? Wobec tego my w tym miejscu chemy zachęcić cię do tego żebyś jak najszybciej został klientem pewnego znakomitego podmiotu. W tym sklepie do którego strony internetowej link masz podany poniżej kupisz sobie znakomite urządzenie telematyczne. Telematyczne czyli pozwalające dosłownie co do sekundy sprawdzić gdzie konkretnie byli kierowcy w danym dniu na trasie. Ile przejechali kilometrów jak również to jak szybko to uczynili. Skorzystaj z tej możliwości.

Zobacz również   Chcesz wiedzieć, jak radzić sobie z bólem pleców? Czytaj

Dlaczego warto lepiej rozliczać czas pracy kierowców ciężarówek?

Na szczęście obecne możliwości techniczne są takie że zarówno ty jako pracodawca jak i podlegli i zatrudnieni przez ciebie kierowcy nie mogą już ciebie w żaden sposób oszukać. W tym rozliczaniu was pomoże wam także specjalistyczna telematyka określająca dokładnie ile gdzie kilometrów przejechał dany kierowca ciężarówki. Jeśli zatem macie właśnie teraz zamiar kupić dla siebie tego typu urządzenie to my zachęcamy cię do tego żebyś już teraz wszedł na stronę internetową pewnej znakomitej firmy. Link do niej masz podany poniżej. W tym miejscu zawsze nabędziesz tego typu sprzęt najnowocześniejszy na rynku.

Korzystaj zatem z jak najlepszego sprzętu telemetycznego. A jeśli już zakupisz go w firmie o której tobie w tym miejscu opowiadamy to na pewno łatwiej będzie przez ciebie realizowane rozliczanie czasu pracy kierowców. Można powiedzieć że przy jego pomocy nie oszukacie się nawet nieświadomie. Zresztą sam się o tym niebawem przekonasz i potwierdzisz nasze spostrzeżenia.

Zobacz również   Płytki Frozen Lake, skorzystaj z opcji darmowej dostawy już dziś

Jak rozliczasz czas pracy twoich kierowców?

Systemy wspomagające rozliczanie czasu pracy kierowców

Firmy przewozowe, które zatrudniają większą liczbę kierowców z pewnością chcą nadzorować ich czas pracy. Obecnie można wykorzystać systemy komputerowe, które mogą łączyć się z pojazdem, skąd pobierane są dane dotyczące czasu jazdy, postojów także dane dotyczące spalania czy też prędkości. Należy pamiętać, iż kierowca może pracować do 9 godzin w ciągu doby, 2 dni w tygodniu do 10 godzin. W ujęciu tygodniowym jest to maksymalnie 56 godzin, w przypadku przekroczenia limitów grożą kary finansowe. Dlatego też należy nadzorować, także przypominać kierowcom o konieczności zrobienia postoju, a także obowiązkowych przerw w czasie jazdy. Wpłynie to na bezpieczeństwo, jak wiadomo kierowca powinien być podczas przejazdu wypoczęty. Systemy komputerowe, które mogą nadzorować czas pracy to także możliwość lepszego przygotowania trasy, rozplanowania postojów, dostosowując je do maksymalnego czasu pracy kierowcy. Z pewnością w przypadku wielu transportów rozliczanie czasu pracy kierowców przy pomocy odpowiedniego oprogramowania będzie dużo łatwiejsze, będziemy mogli łatwiej nadzorować, sprawdzać czy kierowcy nie przekraczają limitu godzinowego.

Zobacz również   Atrakcyjne propozycje magazynów na sprzedaż wśród ofert biura nieruchomości

Dodaj komentarz

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.