15 lipca 2024

Moto One – Portal motoryzacyjny

Informacje, Opinie i Ciekawostki z Auto moto

Wsparcie finansowe na zakup nowego samochodu

2 min read

Obecne czasy oferują nam (prawie) nieograniczone możliwości, które niestety czasami mogą okazać się przytłaczające. Ogrom produktów i usług potrafi pozostawić nas w uczuciu pewnego skonfundowania. To nieprzyjemne doznanie może pojawić się chociażby podczas zakupów wymagających sięgnięcia głębiej do zasobów naszego portfela.

Zakup nowego auta – częściej na raty niż od ręki

Świetnym przykładem jest kupno nowego samochodu. Wybór marki i konkretnego modelu to jedno, większe problemy mogą zastać nas, gdy przyjdzie decydować o sposobie zapłaty. Oczywiście możemy w starym, dobrym stylu zapłacić za auto gotówką i wyjechać z salonu pachnącym świeżością pojazdem, mając go na własność. Powiedzmy sobie jednak szczerze – nie jest to najpopularniejszy wybór współczesnych konsumentów. Nie ma się też co dziwić. Nowoczesne zakupy rządzą się swoimi prawami, a liczba usług wspierających finansowanie naszych zachcianek, pozwala na idealne dopasowanie ich względem indywidualnych potrzeb (np. leasing, kredyt lub najem długoterminowy).

Zobacz również   dkryj Fascynującą Prawdę o Pochodzeniu Motokotów!

Płatność w dwóch ratach, czyli kredyt 50/50

Jednym z popularniejszych rozwiązań skierowanych do klientów indywidualnych jest kredyt 50/50 oferowany m.in. przez Renault Finansowanie – https://www.renaultfinansowanie.pl/promocje/kredyt-50/50. Jego główną zaletą jest przejrzystość zasad – kredytobiorca płaci pierwszą ratę przy okazji podpisywania umowy, natomiast drugą (i ostatnią) rozlicza na końcu okresu kredytowania. Proste, prawda? A do tego bardzo korzystne dla klientów, ponieważ mniejsza liczba miesięcznych opłat wpływa bezpośrednio na ogólną wartość kredytu (jest on zdecydowanie niższy niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań).

A więc, czy warto zdecydować się na rozwiązanie 50/50? Zdecydowanie tak! Jeśli poszukujemy atrakcyjnej opcji finansowania, z rozwiązaniami chroniącymi kredytobiorcę (ubezpieczenie „RCI Bezpieczny Kredyt”) oraz prostymi zasadami, to bez wątpienia jest to jedna z najciekawszych ofert na rynku!

Zobacz również   Ford Explorer - Naprawa zamka dla bezpieczeństwa Twojego samochodu

Dodaj komentarz

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.