18 czerwca 2024

Moto One – Portal motoryzacyjny

Informacje, Opinie i Ciekawostki z Auto moto

Suzuki S-Cross Hybrid – cena jest tak dobra, że warto przyjrzeć się mu bliżej

3 min read

Każdy, kto w ciągu ostatnich kilku miesięcy szukał nowego samochodu doskonale wie, że ceny aut w salonach stale rosną. Szczególnie dotyczy to modnych SUV-ów, które powoli przestają być w zasięgu finansowym nawet nieźle sytuowanych nabywców. Są jednak chlubne wyjątki, a należy do nich hybrydowe Suzuki S-Cross. Ten SUV o rodzinnym charakterze kusi bardzo atrakcyjną ceną, za którą dostajemy spory samochód z bogatym wyposażeniem i nowoczesnym napędem. Dowiedz się więcej o Suzuki S-Cross Hybrid.

Suzuki S-Cross – hybrydowy, czyli oszczędny

Póki co japoński producent nie zdradza, czy i kiedy do oferty trafi elektryczny Suzuki S-Cross. Na szczęście hybrydowa wersja napędu powinna spełnić oczekiwania nabywców szukających auta nie tylko dynamicznego, ale także oszczędnego.

Zobacz również   Kamery termowizyjne - czym są i jak działają?

Suzuki zastosowało tutaj znany i ceniony przez użytkowników napęd typu mild hybrid, w którym silnik benzynowy 1.4 BOOSTERJET jest wspomagany przez generator elektryczny ISG 48V dodatkową mocą do 10 kW oraz dodatkowym momentem obrotowym do 50 Nm. Przekłada się to na wyraźną poprawę dynamiki oraz obniżenie zużycia paliwa, szczególnie w ruchu miejskim (w którym auto jest użytkowane nawet przez 90 procent czasu – tak podają statystyki).

Suzuki S-Cross Hybrid można zamówić w wersji z napędem na cztery koła oraz automatyczną, sześciobiegową skrzynią.

Bardzo dobry poziom wyposażenia

Dobra cena Suzuki S-Cross Hybrid na szczęście nie została okupiona rezygnacją z przydatnych elementów wyposażenia, szczególnie tych odpowiadających za bezpieczeństwo jazdy. Hybrydowy S-Cross już w podstawowej wersji oferuje dostęp do takich rozwiązań, jak  reflektory LED Hi/Low, system Dual Sensor Brake Support (znacząco ograniczający ryzyko groźnych kolizji), adaptacyjny tempomat, manualna klimatyzacja czy kamera cofania.

Zobacz również   Ubezpieczenie OC - co musisz wiedzieć o ubezpieczeniu OC samochodu?

Jeśli oczekujesz czegoś więcej, to zainteresuj się wyższymi wersjami wyposażenia Premium Plus i Elegance. Tutaj można już przebierać w dodatkach, wśród których znajdziemy podgrzewane fotele przednie, automatyczną klimatyzację dwustrefową, system bezkluczykowy czy panoramiczny dach.

Cena Suzuki S-Cross Hybrid? Jest bardzo atrakcyjna

Hybrydowe Suzuki S-Cross to prawdopodobnie najkorzystniej wyceniony SUV na polskim rynku. Bierzemy tutaj pod uwagę zarówno jakość wykonania samochodu, jak i poziom wyposażenia oraz nowoczesny, oszczędny napęd hybrydowy.

Aby otrzymać bardzo dobrą ofertę na zakup tego modelu skontaktuj się z doradcą autoryzowanego dealera japońskiej marki – MM Cars Suzuki, posiadającego salony w Katowicach, Zabrzu, Lubinie i w nowej lokalizacji w Warszawie przy al. Jerozolimskich 217.

Podczas rozmowy z doradcą dealera zapytaj też o aktualne promocje na Suzuki S-Cross Hybrid, które obejmują m.in. specjalne warunki finansowania zakupu, atrakcyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych czy korzystny program ochrony serwisowej Suzuki Service Care 3+2.

Zobacz również   Hyundai Tucson – cena wersji Hybrid jest bardzo korzystna

Oferta MM Cars Suzuki obejmuje również profesjonalne usługi serwisowe i szeroki wybór części do Suzuki S-Cross dostępnych w ASO w Katowicach, Zabrzu, Lubinie i Warszawie.

Więcej o hybrydowym Suzuki S-Cross przeczytasz na stronie internetowej https://www.mmcars.pl/suzuki-s-cross-hybrid-katowice-cena-jazda-testowa-promocja-uzywane.

Dodaj komentarz

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.