13 lipca 2024

Moto One – Portal motoryzacyjny

Informacje, Opinie i Ciekawostki z Auto moto

Wskazówki, jak uzyskać niedrogie ubezpieczenie domu

3 min read

Kiedy ktoś po raz pierwszy wprowadza się do domu, wiele rzeczy jest dalekich od jego umysłu.

Jedną z tych rzeczy może być ubezpieczenie domów. Uzyskanie polisy jest kluczowe, ponieważ chcesz mieć pewność, że Twój dom jest ubezpieczony. Poniższy artykuł zawiera cenne wskazówki dotyczące wyboru najlepszej polisy ubezpieczeniowej dla właścicieli domów.Jak tylko spłacisz kredyt hipoteczny, skontaktuj się z ubezpieczycielem domu. Istnieje duża szansa, że ​​Twoja składka zostanie obniżona. Firma ubezpieczeniowa postrzega kogoś bez kredytu hipotecznego w pozytywnym świetle, myśląc, że jest bardziej prawdopodobne, że zadba o swój dom, jeśli jest on bezpośrednim właścicielem.Sprawdź postanowienia dotyczące „należytej staranności” w polisie ubezpieczeniowej właściciela domu. Jeśli zaniedbałeś regularne utrzymanie domu, Twoja polisa ubezpieczeniowa może nie pokryć problemów wynikających z tego zaniedbania. Skontaktuj się ze swoim agentem ubezpieczeniowym, jakie rodzaje dokumentacji są wymagane, aby udowodnić, że przeprowadzasz konserwację.Jeśli masz na swoim podwórku udogodnienia rekreacyjne, takie jak baseny, wanny z hydromasażem, trampoliny lub inne urządzenia, które mogą spowodować obrażenia, mogą one podnieść twoje składki ubezpieczeniowe, czasami o 10% lub więcej. Rozważ to przy podejmowaniu decyzji o zakupie nieruchomości z tymi rzeczami lub dodaniu ich do niej.Najlepsze na świecie ubezpieczenie właściciela domu może zawierać postanowienia wymagające utrzymywania domu w dobrym stanie. Powinieneś dokładnie to sprawdzić, aby zobaczyć, ile regularnych czynności konserwacyjnych musisz wykonać w swoim domu, aby mieć pewność, że wszystkie nieprzewidziane okoliczności są objęte gwarancją. W przeciwnym razie możesz skończyć z sytuacją związaną z ubezpieczeniem, o której nie wiedziałeś, ponieważ określona polisa wymagała utrzymania tej konkretnej części domu w dobrym stanie, aby móc złożyć wniosek.Zanim nadejdzie powódź, musisz wiedzieć, co zrobić, aby mieć pewność, że Twój dom jest ubezpieczony od powodzi. Jedynym sposobem ubezpieczenia się od ryzyka powodzi w USA jest Narodowy Program Ubezpieczeń Powodziowych (NFID), administrowany przez FEMA. Firmy ubezpieczeniowe współpracują z FEMA, aby sprzedawać ubezpieczenie właścicielom domów. Wskazówki, jak uzyskać niedrogie ubezpieczenie domu

Zobacz również   Jak poprawić komfort w sypialni?

Dlatego zawsze przygotuj plan ochrony przeciwpowodziowej i dowiedz się, z kim się skontaktować w swojej firmie ubezpieczeniowej, aby to zorganizować.Istnieje wiele rzeczy, które mogą spowodować utratę wartości domu.

Jednym z najgorszych jest ogień. Potrzebujesz dobrej polisy ubezpieczeniowej, która ubezpiecza ogień na wypadek, gdyby Twój dom został uszkodzony w wyniku błędu człowieka, pożaru, podpalenia, samochodów, burzy, a nawet trzęsienia ziemi. Przejrzyj dokładnie swoją polisę i nie bój się zadawać pytań, aby upewnić się, że jesteś całkowicie chroniony przed ogniem.Opłać ubezpieczenie domu raz w roku zamiast co miesiąc. Rozbicie go na miesięczne płatności może sprawić, że będzie to tańsze, ale jeśli zaoszczędzisz pieniądze na spłatę w całości przez cały rok, otrzymasz zniżkę za dokonanie tej płatności. To może zaoszczędzić sporo pieniędzy na przestrzeni lat.Zwiększ udział własny w ubezpieczeniu domu, aby cieszyć się niższymi rocznymi składkami. Chociaż oznacza to, że prawdopodobnie jesteś odpowiedzialny za drobne roszczenia, które obejmują takie rzeczy, jak zbite okno lub uszkodzona część podłogi spowodowana pękniętą rurą, te naprawy zazwyczaj wynoszą tylko kilkaset dolarów. Zaoszczędzisz znacznie więcej na rocznych składkach i wyjdziesz z transakcji z większą ilością pieniędzy w kieszeni.Podsumowując, ubezpieczenie domu jest ważne przy zakupie domu. Ważne jest, abyś nie zapomniała o jego zdobyciu. Informacje podane w powyższym artykule mają na celu pomóc w edukacji na temat ubezpieczenia domów, abyś mógł wybrać najlepszą polisę.

Zobacz również   Korzystanie z iPada i jak najlepiej go wykorzystać

Dodaj komentarz

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.