13 lipca 2024

Moto One – Portal motoryzacyjny

Informacje, Opinie i Ciekawostki z Auto moto

Korzystanie z iPada i jak najlepiej go wykorzystać

3 min read

Tablety to niesamowita kreacja.

Są jak laptop, tylko mniejszy, ale są wyjątkowo wydajne i mogą pomieścić mnóstwo danych. Twój iPad może zrobić to wszystko za Ciebie, od wideokonferencji po przetwarzanie tekstu, jeśli wiesz, co robić. Czytaj dalej, aby uzyskać porady, które pomogą Ci zrezygnować z laptopa, ponieważ iPad zrobi to wszystko za Ciebie.Czy jesteś sfrustrowany swoim iPadem, ponieważ chce, abyś dołączył do każdej wykrytej sieci Wi-Fi? Można to wyłączyć w ustawieniach. Naciśnij Wi-Fi i wyłącz ostatnią opcję, aby wyłączyć te monity.Miękki reset to idealne ponowne uruchomienie zamrożonego iPada. Możesz to zrobić, naciskając jednocześnie przyciski Home i Power. Poczekaj, aż iPad zacznie się ponownie uruchamiać. Jeśli wszystko, czego potrzebujesz, to zamknięcie aplikacji, przytrzymaj przycisk Home. Trzymaj go przez sekundę lub dwie.Wybierz między blokadą orientacji a wyciszeniem. Starsze wersje iPada zawierały przycisk „Orientation Lock” z boku urządzenia. Przycisk pozostał w późniejszych wersjach, ale jego funkcja została przełączona na „Wyciszenie”. Jeśli wolisz starszą funkcję, możesz uzyskać dostęp do ustawienia w menu Ustawienia ogólne, aby przywrócić jej pierwotną funkcję.Wiele gier i aplikacji na iPada ma funkcję, która powiadamia o wykonaniu jakiejś czynności. Na przykład możesz otrzymać powiadomienie od Words With Friends, że nadeszła Twoja kolej na grę, lub możesz otrzymać alert na Twitterze, który informuje Cię, że ktoś przesłał coś ponownie. Wyłącz te powiadomienia, chyba że są absolutnie konieczne. Te częste aktualizacje mogą skrócić żywotność baterii iPada.Wiele osób twierdzi, że pisanie na tablecie jest trudne; jednak problem ten nadal się poprawia. Prostym sposobem wprowadzania tekstu jest użycie funkcji dyktowania mowy. Aby uzyskać do niego dostęp, kliknij dwukrotnie ikonę Home, a następnie wybierz mały mikrofon w tym menu. Gdy skończysz mówić, naciśnij go ponownie, a zobaczysz, co powiedziałeś.Sprawdzając nowe aplikacje, nie zapomnij o bezpłatnych opcjach. Często są tak samo dobre jak wersja płatna, chociaż mogą zawierać reklamy. Korzystanie z iPada i jak najlepiej go wykorzystać

Zobacz również   Porady, sztuczki, strategie i tajemnice dotyczące biżuterii

Jest to również świetny sposób na wypróbowanie wersji próbnej przed zakupem pełnej wersji, która nie zawiera żadnych natrętnych reklam.Funkcja chmury iPada jest bardzo pomocna dla osób, które dużo korzystają z Internetu.

Pomaga to chronić i przechowywać informacje na dysku twardym. Upewnij się, że przechowujesz ważne informacje również na swoim urządzeniu i iCloud.Zdobądź klawiaturę USB. Kiedy dostajesz klawiaturę, rozszerzasz swoje możliwości z iPadem. Klawiatury są często wygodniejsze do publikowania na Facebooku, forach i innych tekstów online. To pozwala być bardziej wydajnym. Niektóre klawiatury pełnią jednocześnie funkcję obudowy, więc sprawdź dostępne opcje.Klikając dwa razy przycisk Home iPada, możesz szybko wyświetlić listę aktualnie uruchomionych aplikacji. Pojawią się na pasku znajdującym się u dołu ekranu iPada. Jeśli chcesz przejść do nowej aplikacji, po prostu dotknij jej raz. Możesz usunąć ten pasek, przesuwając ekran w dół.Użyj folderów. Możesz teraz umieszczać foldery na iPadzie. Po prostu naciśnij jedną ikonę, aż zacznie się poruszać, a następnie umieść ją „na górze” innej ikony. Następnie utworzysz folder zawierający obie te ikony. Może to być szybki sposób na uporządkowanie wszystkich rzeczy, które masz na iPadzie.Czy Twój iPad może zrobić wszystko, co Twój komputer, a nawet więcej? Tak, oczywiście, że może! Wystarczy trochę pomysłowości, badań i determinacji, aby uczynić iPada takim, jakim chcesz. Ten artykuł jest dla Ciebie świetnym początkiem, więc skorzystaj z podanych tutaj rad, a powinieneś być na dobrej drodze.

Zobacz również   Zdobycie świetnego samochodu: porady i wskazówki

Dodaj komentarz

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.