16 lipca 2024

Moto One – Portal motoryzacyjny

Informacje, Opinie i Ciekawostki z Auto moto

Co robić, gdy iPhone wpadnie do wody?

2 min read

Zdążyliśmy się przyzwyczaić do tego, że iPhone towarzyszy nam wszędzie.

Dlatego korzystamy z niego niezależnie od tego, gdzie przebywamy. Spacerując brzegiem morza, będąc na rejsie po jeziorze, łowiąc ryby, czy nawet korzystając z toalety, wszędzie obecny jest telefon. Jednak czasami wystarczy chwila, by iPhone wypadł nam z ręki lub kieszeni i wpadł do wody. Co robić w takich przypadkach? Podpowiadamy!

Co robić, gdy iPhone wpadnie do wody?

Zalany iPhone i co dalej?

Co robić z zalanym telefonem? Jakie kroki podjąć, gdy nasz iPhone wpadnie do wody? Co niektórzy mogą uznać, że nic nie trzeba robić, zwłaszcza jeśli iPhone nadal działa. Jednak każde zalanie pozostawia po sobie ślad, w tym np. doprowadzić do uszkodzeń wewnętrznych, czy uszkodzeń wyświetlacza i warto mieć tego świadomość. Dlatego inni mogą pomyśleć o samodzielnym osuszeniu telefonu. Co więcej, w sieci można nawet znaleźć kilka wskazówek, które podpowiadają, jak osuszyć iPhone po zalaniu. Jednak takie praktyki zwykle fatalnie się kończą, dlatego każdy, komu zależy na swoim urządzeniu, powinien o nich zapomnieć. Co w takim razie zrobić z telefonem? Lepiej poszukać fachowej pomocy, czyli po prostu oddać telefon do serwisu.

Zobacz również   Hyundai Tucson – cena wersji Hybrid jest bardzo korzystna

Zalany iPhone – który serwis się nim zajmie?

Chyba nie ma serwisu, który by nie chciał zająć się naszym telefonem. To jednak nie oznacza, że powinniśmy go oddać do pierwszego lepszego punktu. Jeśli nie chcemy narazić się na większe uszkodzenia, czy wysokie koszty za naprawę, to powinniśmy więcej czasu poświęcić na wybór serwisu iPhone. Tylko profesjonalne punkty mogą zapewnić nam odpowiednie wsparcie i właśnie do takich możemy zaliczyć Serwis iphone Warszawa. Do naszej dyspozycji pozostają wykwalifikowani serwisanci, którzy znają się na iPhone’ach i mieli do czynienia z różnego typu usterkami i awariami. Dzięki temu to właśnie oni mogą zapewnić nam odpowiednie wsparcie, gdy nasz iPhone ulegnie zalaniu. Na pewno dokładnie sprawdzą telefon, ocenią poziom usterek i przy okazji podpowiedzą nam, jakie rozwiązanie będzie najlepsze.

Zobacz również   Ubezpieczenie OC - co musisz wiedzieć o ubezpieczeniu OC samochodu?

Dodaj komentarz

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.